• ד. יונ 19th, 2024

כך נעצרו בסוף השבוע חשודים בפריצות לדירות בדרום העיר

ביום שישי לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה אודות חשוד שנתפס על ידי דיירי בית מגורים בשכונת בית הכרם שפרץ על פי חשדם לדירתם, לאחר שככל הנראה קפץ מעבר לגדר ההיקפית. שוטרי תחנת מוריה של מחוז ירושלים הגיעו למקום ועצרו את החשוד, תושב עיסוויה בשנות ה-20 לחייו, והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה. ביום שישי הובא החשוד בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו עד לתאריך 16.1.23.

במקרה אחר בסופ"ש, אתמול ביום שבת לפנות בוקר, דיווח תושב שכונת גונן בירושלים כי הוא שומע רעשים מחשידים בתוך דירת משפחתו. שוטרי תחנת מוריה שהגיעו במהירות למקום, הבחינו בחשוד יוצא מתוך חלון צדדי, קופץ אל החצר ואז מתחיל במנוסה. השוטרים ביצעו אחריו מרדף ובסיוע כוחות נוספים של תחנת מוריה ויס"מ מחוז ירושלים, החשוד אותר על גג מבנה סמוך ונעצר על ידי השוטרים.

ברשותו של החשוד, תושב בית צפאפא בשנות ה-40 לחייו, נתפסו רכוש החשוד כגנוב וכלי פריצה. במקביל למעצרו המהיר של החשוד, הגיעו שוטרי הזיהוי הפלילי של מחוז ירושלים לזירת ההתפרצות, שם נאספו ממצאים וראיות. גם חשוד זה הובא בפני בימ"ש במוצ"ש ומעצרו של החשוד הוארך עד לתאריך 17.1.23 לטובת מיצוי פעולות החקירה בעניינו.

במחוז ירושלים של המשטרה משבחים את ערנות האזרחים, הדיווח המהיר למוקד 100 של המשטרה, ושיתוף הפעולה החשוב בשילוב נחישות השוטרים -שהוביל ללכידת הפורצים בשעת מעשה. משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד פורצים ועברייני הרכוש באשר הם למען שלום הציבור, בטחונו ורכושו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *