• ד. יול 24th, 2024

ממשיכים לחדש את הבירה: חברת רובי קפיטל תעמיד ליווי לפרויקט מגורים ומסחר גדול בצפון ירושלים

קבוצת הנדל"ן הסבה שטח המיועד למבני ציבור בשכונת רמת שלמה למטרות מגורים ומסחר, ותקים קומפלקס של 3 מבני מגורים בני 9 קומות כ"א ו-162 יח"ד, מעל מרכז מסחרי בהיקף של 3,325 מ"ר. המימון יהיה בסך של כ-320 מיליון שקל, והוא מצטרף למימון נוסף של חברת "רובי קפיטל" שנחתם השבוע בשכונת היוקרה רחביה בעיר

קבוצת הנדל"ן 'בית ירושלמי' תקים 162 יח"ד ו-3,325 מ"ר מסחר ברחוב חזון איש בשכונת רמת שלמה בירושלים. 

הפרויקט ייצא לדרך לאחר שנחתם הסכם ליווי עם חברת מימון הנדל"ן, רובי קפיטל, ובשיתוף אחת מחברות הביטוח המובילות כיום בישראל.

הפרויקט יוצא לדרך לאחר שקבוצת בית ירושלמי, החתומה על ייזום והקמת אלפי יחידות דיור במחוז ירושלים, רכשה בשנת 2019 את הקרקע, שייעודה המקורי היה למבני ציבור, תוך ליווי מימוני של רובי קפיטל. 

מאז הצליחה החברה היזמית לשנות את ייעוד הקרקע למטרות מגורים ומסחר, וכעת היא מתכננת לבנות שלושה בנייני מגורים בגובה 9 קומות כ"א מעל מרכז מסחרי בן שתי קומות, שיכלול גם שטחי ציבור.

עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-320 מיליון שקל.

על פי התוכנית, שטחי המסחר והתעסוקה יישארו בבעלות קבוצת בית ירושלמי ויושכרו על ידה, בעוד שהשטחים הציבוריים יועברו לידיה של עיריית ירושלים. רובי קפיטל וחברת הביטוח המובילה יעמידו את המימון לפרויקט, בנוסף לערבויות חוק המכר לרוכשים.

בתוך כך, רובי קפיטל ממשיכה לחזק את ולהעצים את ירושלים, כאשר חתמה לאחרונה גם עם חברת מ.ל.נ מארק נדל"ן בע"מ על מימון פרויקט נוסף בירושלים, בהיקף של 40 מיליון שקל. במסגרת הפרויקט, ברחוב אבן עזרא 19 שבשכונת רחביה, תקים היזמית בניין חדש בן 16 יח"ד, במקום בניין ישן בן 8 יח"ד. מחצית מיחידות הדיור החדשות יעמדו למכירה.

הדמייה: פרויקט ירושלים רובי קפיטל

מנכ"ל רובי קפיטל, יעקב ניצן: "הפרויקט עם 'קבוצת בית ירושלמי' הוא עוד הוכחה שעיר הבירה, המשלבת ישן וחדש, עתיק ומתקדם, איננה מפסיקה להתפתח. אנחנו שמחים לקחת חלק בהתחדשות האדירה ומאמינים ששחרור מהיר של היצע הדירות יהווה פתרון התחלתי הולם למצוקת הדיור הקשה של הציבור הירושלמי. מדובר בהמשך שיתוף פעולה מוצלח שלנו עם 'קבוצת בית ירושלמי', עימה פיתחנו מערכת יחסים חמה ופורייה".

אבישי מאירוביץ, סמנכ"ל פיתוח עסקי בבית ירושלמי: כקבוצה הרואה עצמה כמובילה בירושלים בבניה למגורים, אני מכירים בחשיבות של לווי פיננסי מקצועי ויעיל, מאפשר לנו לתת לדיירים את השקט והביטחון מחד, ולנו כחברה את היעילות ומהירות להקמה המהירה ביותר של הפרויקט"

חברת "רובי קפיטל" מנוהלת על ידי השותפים גרשון שפירא, יעקב ניצן ועומר אלפרן, והעמידה בשנים האחרונות הלוואות בהיקפי פעילות של מעל ל-4 מיליארד שקלים. החברה מאפשרת קבלת מימון, תוך מתן פתרונות משפטיים ומסחריים לצורך השלמת פרויקטים, ובהם שיתופי פעולה עם הגופים המוסדיים וחברות הביטוח המובילות.

קבוצת בית ירושלמי, בבעלותו של יחיאל סגל, היא אחת מיזמיות הנדל"ן הגדולות ביותר במחוז ירושלים, עם צבר של אלפי יח"ד ועשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה ומסחר, ביזמות פרטית ובהתחדשות עירונית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *