• ה. יונ 20th, 2024

אחל'קרח ירושלים 2022 יוצא לדרך: מתחם החלקה על הקרח ענק לכל המשפחה 

עיריית ירושלים והחברה העירונית 'אריאל' מצננות את הקיץ בבירה עם 'אחל'קרח ירושלים 2022' , מתחם החלקה על הקרח ענקי בהיכל הפיס ארנה, שיהווה את אחת האטרקציות המרכזיות לכל המשפחה במהלך החופש הגדול בירושלים 

מדובר במתחם הקרח מהגדולים בישראל, העשוי מקרח אמיתי ומתפרס על פני כ-1,700 מ"ר.  משטח הקרח בארנה, שהובא במיוחד מאוסטריה הינו בעל סטנדרטים בינלאומיים גבוהים  ומציע חווית החלקה מקצועית ומהנה.  יצוין כי, מתחם הקרח בבירה יארח במהלך החודש הנוכחי את משחקי ההוקי קרח של המכביה ה-21 ובסוף החודש ייפתח לכלל הציבור. 

לרשות באי מתחם ההחלקה על הקרח יינתנו במקום נעלי החלקה מתאימות ולטובת הילדים יעמדו אמצעי עזר להחלקה עם דמויות של כלבי ים ודובים, על בסיס מתקן פנוי. כמו-כן במתחם ההחלקה יעמדו לטובת הקהל, צוות רפואי שילווה את הפעילות.   

בחברת אריאל, המפיקה את האירוע ציינו כי קיימת חובה לפעול במתחם ההחלקה, על פי תקנון הבטיחות (התקנון מפורסם במדיות השונות וכן במתחם הארנה) ובנוסף מומלץ להגיע למתחם עם ביגוד חם.

קרדיט צילום – ארנון בוסאני 

אחל'קרח ירושלים, המציע חווית בילוי ייחודית וקרירה במיוחד, יהיה פתוח לקהל הרחב החל מה-27.7.22 ויינעל ב-31.8.22 , הכניסה למתחם ההחלקה הינה מגיל 5 ומעלה.

ראש העיר ירושלים , משה ליאון : "מיזם האחל'קרח, הפך למסורת המצננת של הקיץ הירושלמי. עיריית ירושלים מזמינה את כלל תושבי העיר ומבקריה ליהנות ממתחם הקרח האטרקטיבי ומכלל אירועי הקיץ החמים שהעיר מציעה. בואו לירושלים בהמוניכם!" 

אורי מנחם מנכ"ל חברת אריאל: "מתחם ההחלקה על הקרח בהיכל הפיס ארנה הוא ללא ספק אחת האטרקציות המצננות שמציעה ירושלים בקיץ הנוכחי, לתושביה ולאורחים הבאים בשעריה. המתחם מציע משטח קרח מקצועי בסטנדרט בינלאומי גבוה, בגודל של כ-1,700 מ"ר, כך שבהחלט צפויה לכולנו חוויה אטרקטיבית ומהנה במיוחד. אני מזמין את כולם להגיע וליהנות מבילוי משפחתי חוויתי וייחודי בירושלים". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *